Alkanet Yangın Alarm İhbar Sistemleri

Hakkımızda | Yangın Alarm ve İhbar Sistemleri Alkanet Güvenlik İstanbul
Hakkımızda

Biz Kimiz

Hakkımızda

2005 yılında kurulan Alkanet güvenlik olarak yaşamı konforlu hale getiren hizmetlerle sistemler geliştiriyoruz. Sadece güvenlik hizmetleri ile sınırlı kalmayarak yangın koruma hizmetleri, güvenilir doğalgaz kullanımı alanlarında faaliyet gösteriyoruz. Profesyonel çalışanlarımızla tüm Türkiye'de ihtiyaçlara göre özel olarak geliştirdiğimiz hizmetlerimize ulaştırıyoruz. Yenilikçi teknoloji anlayışımızla kalite politikamızı belirliyoruz.

Misyonumuz

Teknolojinin gücünü uzmanlığımızla birleştirerek müşterilerimizin hem can hem de mal güvenliğini korumak adına çözümler üretiyoruz. Misyonumuz huzurlu ve güvenli ortamlar yaratmak. Sektörde öncü firma olmamıza verdiği avantajla müşterilerimizin ilk tercihi haline geldik.

Hedefimiz ihtiyaçlarla beklentileri en iyi şekilde karşılayarak memnuniyeti her şeyin üzerinde tutmak. Ürünlerimizde kaliteyi yakalamak adına sürekli iyileştirme çalışmaları yapıyoruz. Ekip çalışmasına inanıyoruz ortak hedefi ilerleyerek sinerji yaratabilmek için tüm ekiplerimizle uyum içerisindeyiz.

Misyonumuzu geliştirmek adına ihtiyaçların yanında riskleri analiz ediyoruz. Müşterilerimize 7/24 destek hizmeti veriyoruz. Çalışanlarımızı sürekli eğiterek yenilikçi çözümler geliştirmek adına adımlar atıyoruz.

Vizyonumuz

Alkan et güvenlik olarak vizyonumuz güvenin ve emniyetin temel taş olduğu gelecekler inşa etmek. Bunun için kullandığımız son teknolojinin yanında uzman kadromuzla yüksek kalitede güvenlik çözümleri sunmayı ilke ediniyoruz. Temel unsurlarımızın başında müşterilerimizin endişelerini anlamak onlara özelleştirilmiş çözümler sunmak yer alıyor.

Sürekli iletişim veya geri bildirim mekanizmaları ile bunu sağlıyoruz. Ar-ge çalışmalarına ağırlık vererek inovasyonu önemsiyoruz. Vizyonumuzu uzun vadede gerçekleştirme amacıyla sürdürülebilir iş modeli kurmaya odaklıyız. Çevreye duyarlı etik değerlerine bağlı şirket olarak faaliyet gösteriyoruz.

Değerlerimiz

Başarımızın altında yatan faaliyetlerimizi yönlendiren müşterilerimize üst düzey hizmet sunmamızı sağlayan değerlerimizdir. Bizim için en önemli değer güvendir, insanların bize emanet ettiği en değerli varlık olan güvenliklerini korumak adına her türlü çabayı gösteriyoruz.

Mükemmellik arayışından asla taviz vermiyoruz. Her zaman şeffaf çalışmayı tarif ederek hem yasalara hem de etik ilkelere uymak temel ilkelerimizden. Sektördeki gelişmeleri yakından takip etmek, yeni ürünler ve çözümler geliştirmek sahip olduğumuz değerlerimiz arasında.

Hizmetlerimizden yararlananlarla açık şeffaf şekilde iletişim kurarak her zaman dürüst davranmayı vazgeçemeyeceğimiz değerimiz olarak öne çıkarıyoruz. Alkanet Güvenlik olarak vazgeçmediğimiz değerlerimiz sayesinde hem başarıyı hem de duyulan güvenin artmasının haklı gururunu yaşıyoruz.

Telefon